• 51% попуст
  15 Ден.
  Прочитај повеќе

  Едукативни детски постери

 • До 50% попуст
  Екстра Понуда
  Прочитај повеќе

  Вози безбедно!

 • 19% попуст
  650 Ден.
  Прочитај повеќе

  Шопинг во Солун

 • 40% попуст
  120 Ден.
  Прочитај повеќе

  Перниче за патување за на врат

 • 50% попуст
  99 Ден.
  Прочитај повеќе

  Курс по јога за почетници

 • 36% попуст
  490 Ден.
  Прочитај повеќе

  Mемориска картичка Kingston 16GB MicroSD

 • 52% попуст
  360 Ден.
  Прочитај повеќе

  Шизички преносен звучник гаџет – Nitro N-MINI ЈАБОЛКО

 • 32% попуст
  990 Ден.
  Прочитај повеќе

  Сет часовник и кожен паричник

 • 29% попуст
  390 Ден.
  Прочитај повеќе

  USB Греач за шоља со USB HUB

 • 51% попуст
  390 Ден.
  Прочитај повеќе

  Депилација на цело тело (топла или ладна по избор)

 • 47% попуст
  450 Ден.
  Прочитај повеќе

  Сквош термин (60 минути) со вклучена опрема

 • 50% попуст
  400 Ден.
  Прочитај повеќе

  Деба масажа

 • 77% попуст
  350 Ден.
  Прочитај повеќе

  Антистрес масажа на цело тело

 • 44% попуст
  500 Ден.
  Прочитај повеќе

  Дали вашето дете е уметник

 • 69% попуст
  2500 Ден.
  Прочитај повеќе

  Курс за класична (шведска) масажа на врат и грб

 • 10% попуст
  2599 Ден.
  Прочитај повеќе

  Дводневен празничен шопинг во Софија

 • 72% попуст
  250 Ден.
  Прочитај повеќе

  Релакс масажа на цело тело

 • 25% попуст
  1200 Ден.
  Прочитај повеќе

  Трајна епилација со Medio Star NExT ласер

 • 51% попуст
  990 Ден.
  Прочитај повеќе

  10 антицелулитни рачни масажи со специјален антицелулитен гел

 • 66% попуст
  550 Ден.
  Прочитај повеќе

  Класичен педикир+маникир+силиконски траен лак

 • 50% попуст
  450 Ден.
  Прочитај повеќе

  Комплетна депилација (раце, нозе и интима) со ладен восок

 • 30% попуст
  280 Ден.
  Прочитај повеќе

  Мини mp3 плеер

 • 37% попуст
  690 Ден.
  Прочитај повеќе

  Елегантно FM Радио за во бања во форма на цвет

 • 75% попуст
  200 Ден.
  Прочитај повеќе

  Месечна члeнарина за аикидо

 • 45% попуст
  330 Ден.
  Прочитај повеќе

  Витамин Б-12 dots 500mcg

 • 75% попуст
  200 Ден.
  Прочитај повеќе

  Месечна члeнарина за бамбини аикидо за деца

 • 45% попуст
  770 Ден.
  Прочитај повеќе

  Витамин Ц-500 250 капсули

 • 36% попуст
  320 Ден.
  Прочитај повеќе

  Квадратест автоматски чадор

 • 43% попуст
  2000 Ден.
  Прочитај повеќе

  Компјутерски сет “Сè во 1″ – Бел

 • 50% попуст
  250 Ден.
  Прочитај повеќе

  Ветеринарни услуги по избор

 • 40% попуст
  600 Ден.
  Прочитај повеќе

  Дрвена Зен градина

 • 41% попуст
  1300 Ден.
  Прочитај повеќе

  Компјутерски сет “Сè во 1″

 • 40% попуст
  475 Ден.
  Прочитај повеќе

  Машка маица со краток ракав

 • 72% попуст
  500 Ден.
  Прочитај повеќе

  Организирана, незаборавна, двочасовна, креативна роденденска забава + ГРАТИС пињата (мињон)

 • 64% попуст
  290 Ден.
  Прочитај повеќе

  Третман маникир и педикир + лак

 • 55% попуст
  900 Ден.
  Прочитај повеќе

  Пакет за слабеење

 • 63% попуст
  450 Ден.
  Прочитај повеќе

  Третман за ревитализација и подмладување на лице

 • 66% попуст
  880 Ден.
  Прочитај повеќе

  Ослабете двојно Побрзо и Подобро! Еден techniSPA „Double Slimming“ третман по избор

 • 50% попуст
  250 Ден.
  Прочитај повеќе

  Третман медицинска рефлексологија (масажа на стапала)

 • 50% попуст
  450 Ден.
  Прочитај повеќе

  Јапонска кинезиотејпинг терапија

 • 65% попуст
  1225 Ден.
  Прочитај повеќе

  50 како 40! „Двоен лифтинг“ третман за инстант anti-aging и подмладување

 • 26% попуст
  590 Ден.
  Прочитај повеќе

  Месечна чланарина за Zumba dance mix за деца во Life Vital

 • 52% попуст
  1200 Ден.
  Прочитај повеќе

  5 третмани за лекување и превенција на остеопороза со примена на докажаната магнетотерапија

 • 43% попуст
  790 Ден.
  Прочитај повеќе

  Сет за боење во алуминиумска кутија

 • 54% попуст
  60 Ден.
  Прочитај повеќе

  Развивање на 10 фотографии (10 х 15 cm) и гратис достава низ цела Македонија

 • 60% попуст
  120 Ден.
  Прочитај повеќе

  Развивање на 10 фотографии (13 х 18 cm) и гратис достава низ цела Македонија

 • 49% попуст
  250 Ден.
  Прочитај повеќе

  Резервен кетриџ за AquaSan филтерот за вода

 • 50% попуст
  499 Ден.
  Прочитај повеќе

  Кавердерм финишинг пудра + гратис коректор

 • 70% попуст
  600 Ден.
  Прочитај повеќе

  Thai медицинска масажа на цело тело со акупресура

 • 74% попуст
  399 Ден.
  Прочитај повеќе

  Бидете прецизни во домашната работа со Ласер Straight

 • 77% попуст
  135 Ден.
  Прочитај повеќе

  Универзален острач за острење на ножеви и ножици

 • 50% попуст
  300 Ден.
  Прочитај повеќе

  Целосна Релакс Mасажа со ароматични масла

 • 50% попуст
  999 Ден.
  Прочитај повеќе

  Auriege класичен третман за чистење, нормализација и освежување на кожата

 • 58% попуст
  890 Ден.
  Прочитај повеќе

  Специјалистички интернистички преглед, eхо на абдомен, урогенитален тракт, мокрачна бешика, простата и ЕКГ

 • 56% попуст
  1200 Ден.
  Прочитај повеќе

  Специјалистички преглед по интерна медицина + ЕКГ + ехо кардиографија + ехо на тироидна жлезда + доплер на крвни садови на врат

 • 60% попуст
  200 Ден.
  Прочитај повеќе

  Масажа по регија (грб, глава, раце, нозе или лице)

 • 50% попуст
  350 Ден.
  Прочитај повеќе

  Маникир со силиконски траен лак

 • 50% попуст
  200 Ден.
  Прочитај повеќе

  90 минутен термин за тенис

 • 38% попуст
  180 Ден.
  Прочитај повеќе

  Уживајте во долгите прошетки со чадор од Дивајн

 • 50% попуст
  125 Ден.
  Прочитај повеќе

  1 час преснимување од VHS, VHS-C и мини DV касети на CD

 • 61% попуст
  390 Ден.
  Прочитај повеќе

  Кинезиолошки преглед – функционален статус + корективни вежби за деформитети

 • 50% попуст
  225 Ден.
  Прочитај повеќе

  Еден час тенис во вечерен термин

 • 50% попуст
  750 Ден.
  Прочитај повеќе

  Пињата (1.3 kg) полна со бомбони, чоколатца и лижавчиња

 • 50% попуст
  850 Ден.
  Прочитај повеќе

  Месечна чланарина за портокалов тенис

 • 50% попуст
  600 Ден.
  Прочитај повеќе

  Месечна чланарина за црвен тенис

 • 25% попуст
  1500 Ден.
  Прочитај повеќе

  Ставете крај на Дискус Хернија со 5 третмани

 • 35% попуст
  715 Ден.
  Прочитај повеќе

  Професионална пилатес масажна топка 75см

 • 60% попуст
  600 Ден.
  Прочитај повеќе

  Масажа на цело тело (релакс или спортска)

 • 41% попуст
  290 Ден.
  Прочитај повеќе

  Масажен хулахоп – дијаметар 90 cm

 • 60% попуст
  80 Ден.
  Прочитај повеќе

  Турбо солариум за прекрасен бронзен тен

 • 61% попуст
  390 Ден.
  Прочитај повеќе

  Анти стрес терапија за целосно релаксирање и опуштање на Вашето тело и дух

 • 50% попуст
  125 Ден.
  Прочитај повеќе

  Женски паричник Анимоб

 • 50% попуст
  300 Ден.
  Прочитај повеќе

  Футрола Vogue за мобилни телефони

 • 57% попуст
  150 Ден.
  Прочитај повеќе

  Парцијална депилација со топол восок

 • 50% попуст
  350 Ден.
  Прочитај повеќе

  Масажа на трудници

 • 52% попуст
  120 Ден.
  Прочитај повеќе

  Семинарска ташна за документи

 • 78% попуст
  80 Ден.
  Прочитај повеќе

  Аквадетокс спа третман

 • 35% попуст
  299 Ден.
  Прочитај повеќе

  Пар професионални зглобни тегови 1кг

 • 50% попуст
  100 Ден.
  Прочитај повеќе

  Еден час тенис во утрински термин

 • 54% попуст
  1395 Ден.
  Прочитај повеќе

  Адреналинска планинска тура со јавање коњи

 • 67% попуст
  1000 Ден.
  Прочитај повеќе

  Незаборавна забава со професионален аниматор

 • 38% попуст
  249 Ден.
  Прочитај повеќе

  Пар професионални зглобни тегови 0,5кг

 • 40% попуст
  120 Ден.
  Прочитај повеќе

  Професионална тежинска топка 0,5кг

 • 35% попуст
  399 Ден.
  Прочитај повеќе

  Пар професионални зглобни тегови 1,5кг

 • 35% попуст
  645 Ден.
  Прочитај повеќе

  Професионална пилатес масажна топка 65см

 • 70% попуст
  60 Ден.
  Прочитај повеќе

  Карти за играње

 • 40% попуст
  169 Ден.
  Прочитај повеќе

  Свечена фризура и професионална шминка

 • 30% попуст
  139 Ден.
  Прочитај повеќе

  Омбре фарбање, миење, креатинска маска, ампула за ревитализација, шишање и фризура

 • 46% попуст
  99 Ден.
  Прочитај повеќе

  Фарбање корен, миење, третман на коса со кератинска маска, масажа на скалп, шишање и фенирање

 • 30% попуст
  79 Ден.
  Прочитај повеќе

  Шишање, миење со кератинска маска за коса, ампула за ревитализација и фенирање

 • 30% попуст
  59 Ден.
  Прочитај повеќе

  Депилација без иритација, со восок за една употреба

 • 73% попуст
  50 Ден.
  Прочитај повеќе

  Релакс масажа на цело тело изведена во солена соба

 • 58% попуст
  30 Ден.
  Прочитај повеќе

  Релакс масажа на врат и грб

 • 50% попуст
  99 Ден.
  Прочитај повеќе

  Комплетна нега за вашиот автомобил

 • 50% попуст
  30 Ден.
  Прочитај повеќе

  Перење и чистење на автомобил внатре и надвор + восок за заштита на лак и боја

 • 71% попуст
  30 Ден.
  Прочитај повеќе

  Солена соба и Aqua Detox Spa во Salt Cave

 • 86% попуст
  30 Ден.
  Прочитај повеќе

  Вистинска озвежителна бомба за Вашето здравје! 3 третмани во солена соба

 • 40% попуст
  99 Ден.
  Прочитај повеќе

  Нека Вашиот автомобил блесне во полн сјај!

 • 40% попуст
  1860 Ден.
  Прочитај повеќе

  Одмор и релаксација во Октомври на планина во Банско!

 • 25% попуст
  2950 Ден.
  Прочитај повеќе

  Печатење на 1000 двострани флаери

 • 20% попуст
  Екстра Понуда
  Прочитај повеќе

  Меѓународни сертификати за познавање на странски јазици

 • 20% попуст
  Екстра Понуда
  Прочитај повеќе

  Детски курсеви по англиски и германски јазик

 • 50% попуст
  650 Ден.
  Прочитај повеќе

  Конверзациски интензивни курсеви по англиски, германски или деловен англиски

 • 20% попуст
  Екстра Понуда
  Прочитај повеќе

  Курс по деловен англиски и комуникација

 • До 30% попуст
  Екстра Понуда
  Прочитај повеќе

  Курсеви по сите јазици и сите возрасти

 • 33% попуст
  Екстра Понуда
  Прочитај повеќе

  Пријави и одјави на домашни и странски лица за вработување

 • 33% попуст
  Екстра Понуда
  Прочитај повеќе

  Сметководствени услуги од СИ-ЕМ

MENU